Nowa odsłona mojej strony internetowej.

Październik 29, 2015     / / / / / /

Witam wszystkich bardzo serdecznie na mojej nowej stronie www.dariuszowczarek.com.pl! Mam nadzieje, że nowa szata graficzna i zdjęcia się spodobają, a blog/aktualności oraz najnowsza oferta zachęci do regularnych odwiedzin i rezerwacji.

Sprawdźcie koniecznie zakładkę O MNIE gdzie możecie przeczytać jak rozpoczęła się moja historia z barmaństwem oraz jaką obrałem sobie misję!

Jeżeli jesteście zainteresowani moją OFERTĄ sprawdźcie koniecznie czym charakteryzują się moje usługi i szybko rezerwujcie termin jeżeli organizujecie Wesele, imprezę firmową lub urodziny. Uwielbiam również serwować koktajle na wieczorach panieńskich tak więc dziewczyny zapraszam do kontaktu!

Od ponad 5 lat regularnie uczestniczę w konkursach barmańskich i wziąłem udział w ponad 70 konkursach! Zastanawiacie się jak wygląda pokaz barmański w moim wykonaniu? – OSIĄGNIĘCIA mówią same za siebie!

Zapraszam również do oglądania GALERII ZDJĘĆ. Koniecznie sprawdźcie jak wygląda moja praca!

Chyba wystarczająco informacji na początek.
Zapraszam do odwiedzania mojej strony, ponieważ na bieżąco będę wrzucał info o nadchodzących szkoleniach, warsztatach Flair i tym co się dzieje w moim szalonym życiu!

Wszelkie pytania wysyłajcie na kontakt@dariuszowczarek.com.pl lub przez KONTAKT.

PASJA-PROFESJONALIZM-JAKOŚĆ

Z barmańskimi pozdrowieniami
Dariusz Owczarek

0 KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.

Facebook