Rozwój osobisty Barmana – Dariusz Owczarek

Listopad 8, 2016     / / /

Dzień dobry bardzo!

Mój wpis zacząłem pisać na Fanpage ===>  Dariusz Owczarek i rozpoczynał się tak „Jak pewnie zauważyliście mało się ostatnio tutaj dzieje na moim fanpage! ” I od razu sobie pomyślałem, że również mało się dzieje na moim blogu osobistym i może uda mi się w końcu go odświeżyć! To oczywiście nie znaczy, że mało się dzieje w moim życiu 🙂 Wszystko u mnie w jak najlepszym porządku – szczerze to chyba nigdy nie było lepiej! W tym momencie poświęcam większość czasu na rozwój firmy OryginalnyBar.pl ==> jeżeli jeszcze nie wiecie co to za projekt koniecznie odwiedźcie naszą stronę www.oryginalnybar.pl lub odwiedźcie nasze social media ===> Facebook / Twitter / Instagram / Snapchat / Pinterest !
OryginalnyBar - Social Media

OryginalnyBar – Social Media

Tak jak widzicie trochę tego jest i działania na tych stronach zajmują sporo czasu – ciężko wylogować się do życia 🙂
 
Ale ja mam na to swój własny sposób!
Te osoby, które śledzą na bierząco mój fanpage, pewnie też zwróciły uwagę, że co jakiś czas wrzucam tam rzeczy całkowicie z innej branży niż barmaństwo!

Motywacja, rozwój osobisty, inspiracje!

Chodzi dokładnie o Motywację, rozwój osobisty i inspirowanie ludzi ciekawymi filmikami. To moja druga zajawka, która pojawiła się jakiś czas temu kiedy zastanawiałem się czy dalej być barmanem! Tak, tak kiedyś miałem takie chwile – to było straszne. Moje życie odmieniło się po przeczytaniu książki Brian’a Tracy’ego „Zjedz Tę Żabę” (dla leniwych i oszczędnych link do audiobooka na YouTube ==> „Zjedz Tę Żabę”).
"Zjedz Tę Żabę"

Brian Tracy – Zjedz Tę Żabę

Potem kilka następnych książek Brian’a Tracy’ego, szukanie innych mówców motywacyjnych – pojawia się Mateusz Grzesiak, kilka następnych książek, pierwsza konferencja Live na temat sprzedaży, spotkanie z Brian Tracy i konferencja „Jak osiągnąć sukces w życiu” i tak dalej i tak dalej. Aktualnie bardzo dużo słucham i oglądam Michała Wawrzyniaka – bardzo kontrowersyjny ale dosadny. Jeden z najlepszych filmików:

Dlaczego Warto się rozwijać?

Bo nie warto stać w miejscu! To chyba najlepszy argument! Robiąc coś każdego dnia, robiąc każdy kolejny krok do przodu rozwijamy się i powodujemy, że nasze życie zmienia się każdego dnia. Lepiej przeczytać kilka stron książki niż po raz kolejny przerzucać strony na FB lub program w TV. Pewnie zapytacie jak zacząć ? I tutaj najnowszy film, który mega mi się spodobał -podrzucił mi kolega z pracy ==> KROK PIERWSZY!

Oczywiście nie myślcie sobie, że rzucam barmaństwo i teraz będę zajmował się tylko i wyłącznie motywacją, wrzucaniem filmików itp 🙂 Moja pasja rośnie każdego dnia bo robie coś aby nigdy nie wygasła w moim sercu.

A co wy robicie aby się rozwijać?
Wystarczy jeden krok!
KROK PIERWSZY!

Miłego dnia Wam życzę!
Postaram się, choć nie obiecuję, że będę pisał tu częściej i rozkręcę tego bloga!

Z barmańskimi pozdrowieniami 
Dariusz Owczarek 
#celebrujelajf 

  /  

0 KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.
You filled this out wrong.

Facebook