Witaj w moim świecie

KOKTAJLE | FLAIR | MIKSOLOGIA | BARMAŃSTWO


Dariusz-Owczarek-o-minie-c

MOJA HISTORIA

Swoją przygodę z barmaństwem rozpocząłem w 2010 roku, wraz z ukończeniem kursu w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Somelierów w Warszawie. Szkolenie to umożliwiło mi nabycie przydatnej wiedzy miksologicznej, dzięki której otworzyła się przede mną perspektywa pracy w najlepszych barach w kraju. Na szkoleniu poznałem także podstawy sztuki flair, która szybko przerodziła się w moją pasję.

Wielogodzinne treningi oraz szlifowanie umiejętności, pozwoliły mi na start w wielu ogólnopolskich, a także międzynarodowych konkursach. W swojej dotychczasowej karierze wziąłem udział w ponad 70 konkursach. Do swoich największych sukcesów mogę zaliczyć: tytuł najlepszego juniora IFL 2010, czterokrotnie zwycięstwo w Łódzkim Meeteingu Barmańskim w latach 2011-2014 oraz 20 miejsce na mistrzostwach świata Roadhouse World Flair 2012. Dzięki regularnemu uczestniczeniu w konkursach wciąż się rozwijam i doskonalę swoje umiejętności.

MOJA MISJA

Moim głównym celem jest promocja kultury picia koktajli w Polsce. W 2015 roku zaowocowało to stworzeniem profesjonalnej agencji barmańskiej „OryginalnyBar.pl” Poprzez Oryginalność i jakość świadczonych przeze mnie usług tworzę indywidualny charakter imprezy, na której zaspokajam Waszą potrzebę delektowania się pysznymi koktajlami.

Staram się również promować sztukę flair w Polsce, a przede wszystkim w moim rodzinnym mieście Wrocław. W 2012 roku powstał mój autorski projekt „Flair Addict”. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionych barmanów z całej Polski organizujemy konkursy barmańskie i wydarzenia promujące tą niesamowitą sztukę. Doświadczenie jakie nabywam podczas tworzenia nowych projektów w pełni wykorzystuję podczas organizacji koktajl barów oraz pokazów barmańskich.

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA

4 miejsce
ISB Sopot FINAL

Udział w Mistrzostwach Świata
Roadhouse World Open 2012

1 miejsce
Łódzki Meeting Barmański 2011-2014

3 miejsce
Old Skool Rules 2014 - Londyn

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Opinie klientów

  • Pragniemy polecić Oryginalny Bar i Pana Dariusza Owczarka wszystkim przyszłym parom młodym, które tak jak i my chciałyby, aby ich wesele było wyjątkowe i niebanalne.
    Beata i Piotr, Lipiec 2015
  • Gorąco polecam!!! Jest to niesamowita atrakcja na weselu, daje gwarancję zadowolenia gości i udanej imprezy. Pokaz barmański zaskoczył wszystkich gości – pełen profesjonalizm.
    Ewa Zdrzałka-Dąbrowska, Czerwiec 2015
  • Cóż tu dużo mówić, po prostu mistrzostwo świata! Nasze wesele przy współpracy z Oryginalnym Barem nabrało odpowiednich kształtów i rumieńców. Goście zachwyceni, a my jeszcze bardziej! Panie Dariuszu, jest Pan mistrzem!
    Magda i Marcin, Maj 2015

Facebook